Sikeres sulibörze Vámbéry Ármin Alapiskolában
Iskolánk idén is megrendezte a középiskolai sulibörzét. Nagy örömünkre 9 középiskola fogadta el meghívásunkat. Bemutatták a továbbtanulási lehetőségeket, az iskolákban nyíló szakokat és az iskolák életét. A középiskolák tanárai és diákjai szívesen válaszoltak a tanulóink kérdéseire. A 7. és 8. évfolyamos diákok nagy érdeklődéssel járták végig a standokat, és sok hasznos információval gazdagodtak.
Diákjaink pozitívan fogadják minden évben a programot, sokan érdeklődtek a számukra legvonzóbb képzések iránt. A mellékelt fotókon is látható, hogy a rendezvény jó hangulatban telt, és hozzájárult ahhoz, hogy a tanulók magabiztosabban készüljenek a középiskola-választás előtt álló fontos döntésre.
György Judit – pályaválasztási tanácsadó

















